avatar
Transformice – Neomice

_________________________________________________________________________________________________

Transformice – Neomice yeni ekibi ile sürekli gelişen bi oyun olmuştur, Düzenli olarak Elliminate, Global racing vsleri, Ox etkinliği, Funcorp ve Bootcamp etkinlikleri yapılıyo Oyuncunun arttığı ülkeler TR, PL, BR diğer Okul vakti diğer sunuculara göre en az etkilenen Transformice sunucusu Neomice olmuştur.

Oyunla ilgili şikayetlerle direkt ilgilenmek için forumda bir kategori açtık üst düzey yetkililere ulaşamadığınızda forumdan ulaşabilirsiniz bir yetkilinin hatasının olduğunu düşünüyosanız da bildirebilirsiniz ÜSTÜME TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİN 

Transformice sunucumuzda hiç bi yerde olmayan yeni modüller ekledik adı #newsurvivor amacı ise şaman olmadan oyun kendi drag atıyo ve sona kalan kazanıyo sona kalana ise seçme hakkı vereiliyo Zor, Normal, Kolay olarak 3 seçenek var bunlardan birini seçiyo ona göre drag hızlı ya da yavaş atılıyor.

Bu modüllerin yanı sıra yaptığımız global racing vslerinden bahsedelim Transformice sunucumuzda ödülü +lı nick veya first olan turnuvalar oluyo 4 takımlı her ülkeden insanların karışık eşleştiği bi bi turnuva her takımın kendi renkleri olur beyaz mavi kırmızı sarı olarak 1. girdiğinizde yuvaya kendi renginize 1. sayı kazandırmış olursunuz ilk 10.sayıyı alan takımına oyunu kazandırıyor bunu düzenli olarak yapıyoruz ve oyuncular bu etkinliği çok seviyo çok yakın zamanda bunlarla ilgili bi takvim çıkartılacak etkinlikler belli saatlerde belli günlerde yapılacak.

Ekiple ilgili bütün sorunlardan +Edit sorumludur bi problem olduğunda ona ulaşabilirsiniz TR CCM +Edit PL CCM Cloudee başka ccmimiz yok bu sorunları ccmlerle çözemediyseniz Casper a ulaşmanız yeterli kanıtlı olarak forumdan mesaj atabilirsiniz.

Transformice sunucumuzda sentinel alımlarımız başladı forumu aktif olarak kullanan bi kitle var ve o kitle ile ilgilenecek sentinel için başvuruları başlatacağız.